Sapadere Kanyon Turu Alanya 350TL

Sapadere Kanyon turu siz değerli müşterilerimize isteğe bağlı olarak 4*4 Land Rover jeeplerle yada klimalı otobüslerle sunulmaktadır. Sapadere Kanyon Alanya merkeze 50 km mesafede muhteşem doğası ve soğuk suyu ile görülmesi gereken yerler listesinde erini almıştır.

Turumuz her gün sabah 09:00 – 09:30 arası alınışı olup ve 16:00 civarında ise sona ermektedir. Programımızda grubumuz toparlandıktan sonra Toros dağlarında fotograf molası vererek başlamaktayız. Sonrasında köyde serbest zamandan sonra Kanyona hareket ediyoruz. Kanyonda yaklaşık 450 metrelik yürüyüş parkuru mevcuttur. Sapadere kanyonu  yüzyıllar içerisinde jeolojik olaylardan, suyun ve rüzgarın kayaları şekillendirmesi ile oluşan bir doğa harikasıdır. Sapadere Kanyon’da birbirinden farklı kuşlara, ağaçlara  ve şelalere ev sahipliği yapmaktadır. İşte bu muhteşem doğ içerisinde bulunan doğal yüzme havuzlarında yüzme şansına da ayrıca sahipsiniz.

Kanyonun girişinde bulunan restoranımızda öğlen yemeği servisimizden sonra, Cüceler mağarasına doğru hareket ediyoruz. Mağara ziyaretimizden sonra turumuz 16:00 civarı sona ermektedir.

Eğer Alanya’ya tatile geldiyseniz kaçırmamanız gereken bir tur organizasyonu…

Fiyata Dahil olanlar: Transfer, sigorta, rehber, kanyona giriş bileti, öğle yemeği

Fiyata Dahil olmayanlar: Mağara, içecekler, kişisel ihtiyaçlar

Tur Günleri: HER GÜN

Tur Saatleri: 09:30 – 16:00

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Need Help ?