ALANYA’DAN PAMUKKALE -SALDA GÖLÜ 625 T L

          Pamukkale’ye seyahat ederken kesinlikle sıkılmayacaksınız – ünlü Toros Dağları’nın manzaraları gözlerinize keyif verecek.

          Kahvaltı ve beyaz doğa harikası olan  ziyareti boyunca, mavi su havuzları, çok renkli zakkumlar ve su akarsularının bulunduğu ünlü Pamukkale maden teraslarına hayran kalacaksınız.

          Bir amfitiyatro, Roma banyoları ve muhteşem bir nekropol ile antik Hierapolis şehrini ziyaret edin. Hierapolis’i kendiniz keşfetmek için serbest zamanınız olacak. Ayrıca ılık maden suyu veya harika Kleopatra’nın Havuzunun şifalı sularının tadını çıkaracaksınız.

          Doyurucu bir öğle yemeğinden sonra, 184 metreye kadar derinliğe sahip tektonik kökenli, Türkiye’nin en temiz ve en derin tatlı su göllerinden biri olan Salda Gölü’ne gideceksiniz.

          Sodyum karbonat ve magnezyum yapılarının bakteriyel salgılanması nedeniyle, su renk olarak daha açık hale gelir, bu yüzden gölün Türkiye Maldivleri olarak adlandırılmasının nedeni budur.

          Burada tuz-mineral maskeleri ve banyolarda kendinizi şımartabilirsiniz. Lezzetli bir akşam yemeği için geri gelin ve… yol boyunca kuyum, deri ve halı mağazalarını atlayın!

FİYATA DAHİL OLANLAR:
*Transfer
*Rehberlik
*Öğle yemeği
*Akşam yemeği
*Pamukkale travertenleri ve Salda gölü giriş ücretleri
 
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
*Kleopatra havuzu yüzme ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Need Help ?