Manavgat Tekne Turu 25€

         Manavgat nehir tekne turu ve Manavgat şelalesi turumuz dinledirici bir doğa ve gezi turudur. Bu turumuzda da ilk önce sizleri dünyaca ünlü Manavgat şelalesine götürüp sizere serbest zaman veriyoruz.

         Manavgat şelalesinin muhteşem manzarası ve çağlayanın sesi eşliğinde ruhunuzu dinlendirip, serinleyebilir arkanızda Manavgat şelalesi ve nehir fonu ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Manavgat şelalesi diğer şelaleler gibi yüksek olmamasına rağmen yüksek akış gücüne sahiptir.

        Turumuz Manavgat nehrinde yaklaşık üç saat süren tekne (bot) turu ile devam eder.Eğer şanslı gününüzde iseniz Manavgat nehir turu sırasında su kaplumbağalarını ve pelikanları görme şansına sahipsiniz. Manavgat nehrinin tatlı suları ile Akdenizin tuzlu sularının birleştiği yerde bulunan kumlu plajda yüzme molamız vererek bu muhteşem ortamın tadını çıkartmanızı diliyoruz.

         Burada ister nehirde isterseniz denizde yüzebilirsiniz. Öğle yemeğimiz teknemizde servis ettikten sonra başlangıç noktsına tekrar dönerek, sizleri bölgenin en büyük pazarlarından biri olan Manavgat pazarı ve hemen yanı başındaki bölgenin en büyük camisi olan külliye camisine götürüp sizleri konakladığınız yerlere bırakarak turumuzu 18:00 civarında sonlandırıyoruz.

Fiyatımıza; transfer, tekne turu, Manavgat şelale girişi ve öğle yemeği dahildir.

Fıiaytımıza, içecekler ve fotoğraf dahil değildir.

Ayrıca turumuz pazartesi ve Perşembe günleri 08:00 – 18:00 arası organize edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir