Jeep Safari Alanya 240TL

         Alanyanın sıcak ve nemli havasından kurtulup, Toros dağlarının eşsiz doğası ile başbaşa kalıp maceralı ve eğlenceli bir gün geçrimek istiyorsanız bizim ile 4×4 landrover jeeplerimzle jeep safari yapmaya ne dersiniz? 

         Alanya ve çeversinden 09:00 da almaya başladığımız siz değerli müşterilerimizle Alanya’da buluşma noktasında toplanıyoruz ve orada rehberimiz tarafından bilgilendirildikten sonra Toros dağlarına doğru hareket ediyoruz. İlk molamız 1000 metre yüksekliğindeki eşsiz Alanya manzarasını seyredip fotoğraf çekebilirsiniz . Sık ve yeşil ormanlar arasından hareket ederek portakal bahçelerini görüp orada müşterilerimize portakal ikram ederek ve fotoğraf çekerek yolumuza devam ediyoruz.

         Yolumuzun üzerinde bulunan köye varıyoruz orada yörük çadırlarını ziyaret ederek kadınların yapmış olduğu gözlemeden yiyerek ve yörüklerin meşhur yayık ayranını tadabilirsiniz. Burada kadınların göz nuru  olan el örgülerinden isterseniz alabilirsiniz.

        Daha sonra turun en heyecanlı aşaması olan off-road ve su savaşlarını yapabilirsiniz. Öğle yemeği için dim çayına hareket ederek ortalama 2 saat yemek molamız vermekteyiz. Bu süre içerisinde dim çayının soğuk sularında yüzebilir hoş vakit geçirebilirsiniz. Turumuz 16:00 – 16:30 arası misafirlerimizi otellerine dağıtarak sona ermektedir.

Fiyata Dahil olanlar: Transfer, sigorta, rehber, öğle yemeği

Fiyata Dahil olmayanlar:  içecekler, kişisel ihtiyaçlar

Tur Günleri: HER GÜN

Tur Saatleri: 09:30 – 16:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Need Help ?