Alanya Balık Tutma Turu 30€

       Alanya’dan tam gün süren bu dinlendirici seyahatte kalabalığın uzağında yüzmenin ve şnorkelle yüzmenin tadını çıkarın. Korsan, Fosforlu ve Aşıklar  mağaralarının çevresindeki güzel sahil boyunca yelken açarken üst güvertede rahatlayın. Bu gezi, çocuklu aileler ve yüksek sesli müzik ve kalabalık tekneler tercih etmeyenler için en sevdiğimiz şey.

     Sizi konaklamış olduğunuz otellerden  alıyoruz; ayrıca eğer kendi arabanız varsa, sizinle limanda buluşuruz. Tekne saat 10: 00’da hareket ediyor ve yavaş yavaş Alanya yarımadasında dolaşıyor. Tekne,  şnorkelle yüzebileceğiniz en güzel noktalarda birkaç kez mola vererek siz değerli misafirlerimizin tadını çıkarmasını sağlayacaktır.

      Bu Özel Balık Avı Gezisinde sadece arkadaşlarınız ve ailenizle açık suda rahat ve eğlenceli bir gün geçirin. Bu gezi profesyonellerin yanı sıra aynı zamanda  amatörler içinde oldukça eğlenceli. Kaptan ve ekibi size yardımcı olacak ve gerekli tüm balıkçılık ve şnorkelle yüzme ekipmanlarını size sağlayacaktır.

      Tekne Alanya limanından hareket eder ve deneyimli kaptanımız, tekneyi Kızıl kule, eski tersane, deniz mağaraları (Fosforlu, Korsanlar, Aşıklar), Kleopatra ve Ulaş plajı gibi Alanya’nın “en çok görülenleri” etrafında gezdirir.

      Ayrıca sizi açık suda özellikle çok sayıda balığın olduğu yerlere götürecektir. Tam balık avlama, yüzme, şnorkelle yüzme ve güneşlenme ile dolu bir gün geçireceksiniz.

     Kaptanımız gemide yakaladığınız balıklarla birlikte ızgara ve öğlen yemeği servis edecektir.

Fiyata Neler Dahil?

Otellerden gidiş ve dönüş transfer

Öğle yemeği

Sınırsız meşrubat

Balık avı ekipmanları

Şnorkel 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir